Jak znaleźć najbardziej instagramowe miejsca w podróży?

W dzisiejszych czasach Instagram stał się nie tylko społecznościową aplikacją, w której wymieniamy się informacjami o sobie, pokazujemy codzienne życie czy prezentujemy swoje zdjęcia z podroży, licząc, że komuś spodoba się nasza "praca". Instagram to też kopalnia wiedzy na temat miejsc na całym świecie. Jak znaleźć najbardziej instagramowe miejsca w podróży? Gdzie szukać inspiracji, mając zaplanowany kierunek destynacji? Co zwiedzić na miejscu, a co można sobie odpuścić?INSTA-INSPIRATION


Dla każdego podróżnika jest świetną kopalnią inspiracji kultowych miejsc, które trzeba odwiedzić w planowanym punkcie wyprawy. Zwykle oczy nam wypadają wówczas z orbit, gdy znajdziemy coś niezwykłego, gdy natrafimy na zdjęcie rodem z National Geographic, myśląc: "Ja też chcę takie mieć!". Niestety, często też rzeczywistość weryfikuje niektóre oczekiwania i wtedy się okazuje, że... albo grafik miał doskonały talent albo nasze umiejętności fotografika jeszcze nie są na tak wysokim poziomie. Ale to jest nieważne! Grunt to odnaleźć te miejsca i wpisać je na plan naszej wycieczki. Jak to zrobić?

KLIK


3 komentarze:

 1. Ja również uwielbiam podróżować i jestem wielkim fanem instagrama. Cieszę się, że dzięki temu serwisowi mogę dzielić się swoją pasją z innymi.
  https://kuplike.pl/najlepsze-hasztagi-na-instagramie/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele osób szuka ciekawych profili na instagramie po nazwach, dlatego decydując się na założenie konta, warto dobrze przemyśleć jej wybór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to jest słuszny kierunek rozwoju zawodowego - https://kielcekursy.pl/2020/05/26/kurs-spawania-blach-spoinami-czolowymi-metoda-tig-141-charakterystyka-i-cel-szkolenia/ ? Jak do tego podejść, aby to miało ręce i nogi? Mieć profity?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Olgusta , Blogger