Jak znaleźć najbardziej instagramowe miejsca w podróży?

W dzisiejszych czasach Instagram stał się nie tylko społecznościową aplikacją, w której wymieniamy się informacjami o sobie, pokazujemy codzienne życie czy prezentujemy swoje zdjęcia z podroży, licząc, że komuś spodoba się nasza "praca". Instagram to też kopalnia wiedzy na temat miejsc na całym świecie. Jak znaleźć najbardziej instagramowe miejsca w podróży? Gdzie szukać inspiracji, mając zaplanowany kierunek destynacji? Co zwiedzić na miejscu, a co można sobie odpuścić?INSTA-INSPIRATION


Dla każdego podróżnika jest świetną kopalnią inspiracji kultowych miejsc, które trzeba odwiedzić w planowanym punkcie wyprawy. Zwykle oczy nam wypadają wówczas z orbit, gdy znajdziemy coś niezwykłego, gdy natrafimy na zdjęcie rodem z National Geographic, myśląc: "Ja też chcę takie mieć!". Niestety, często też rzeczywistość weryfikuje niektóre oczekiwania i wtedy się okazuje, że... albo grafik miał doskonały talent albo nasze umiejętności fotografika jeszcze nie są na tak wysokim poziomie. Ale to jest nieważne! Grunt to odnaleźć te miejsca i wpisać je na plan naszej wycieczki. Jak to zrobić?

KLIK


2 komentarze:

  1. Ja również uwielbiam podróżować i jestem wielkim fanem instagrama. Cieszę się, że dzięki temu serwisowi mogę dzielić się swoją pasją z innymi.
    https://kuplike.pl/najlepsze-hasztagi-na-instagramie/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiele osób szuka ciekawych profili na instagramie po nazwach, dlatego decydując się na założenie konta, warto dobrze przemyśleć jej wybór.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Olgusta , Blogger