O mnie
Dream. Travel. Repeat.
OLGUSTA TRAVEL BLOG


Żyję od podróży do podróży i ciągle zastanawiam się, jak sprawić, aby liczba dni urlopowych wzrosła dwukrotnie. Wymarzona podróż to ta, w której choć przez chwilę można poczuć i posmakować lokalnego życia, zboczyć z turystycznego szlaku, poznać i zobaczyć, jak żyją inni.

Blog powstał z myślą o tych, którzy są w trakcie planowania swojej podróży i tripu w konkretne miejsce. Sama zawsze szukałam inspiracji u innych blogerów podróżniczych, a że sama odkrywam różne ciekawe i klimatyczne miejsca podczas swoich podróży, postanowiłam podzielić się własnym doświadczeniem i zarazić miłością do podróżowania kolejne osoby. Sprawia mi to ogromną frajdę i mam nadzieję, że spisywane przeze mnie historie, przewodniki, porady, travel tipy - posłużą Wam za inspirację i sprawią, że Wasze wakacje, podróże w konkretne miejsca będą jeszcze lepsze i zachwycające.

Jak nie podróżuję, to pracuję w agencji reklamowej i zajmuję się influencer marketingiem. W wolnym czasie oglądam seriale, zwiedzam i poznaję Warszawę, eksperymentuję w kuchni i… planuję kolejne wyjazdy.


Oto lista krajów, w których byłam:
 1. Austria
 2. Belgia
 3. Białoruś
 4. Bośnia i Hercegowina
 5. Chorwacja
 6. Czechy
 7. Dania
 8. Finlandia
 9. Francja
 10. Hiszpania
 11. Holandia
 12. Irlandia
 13. Kreta
 14. Malezja
 15. Niemcy
 16. Norwegia
 17. Portugalia
 18. Rumunia
 19. Singapur
 20. Słowacja
 21. Słowenia
 22. Sri Lanka
 23. Sycylia
 24. Szwajcaria
 25. Tajlandia
 26. Tunezja
 27. Turcja
 28. Ukraina
 29. Watykan
 30. Węgry
 31. Wielka Brytania
 32. Włochy
 33. Wyspy Kanaryjskie


Czy Wy tez macie wrażenie, ze czas na wakacjach i w podróży leci trybem 3x? Albo ktoś mi robi na złość i specjalnie go przyspiesza, albo rozkładam ręce. W naszej wyprawy na złość losowi jeszcze odbierają nam godziny przez przesunięcie czasu 😂 Co za niesprawiedliwość! 😂 . Penang Hill to najwyższe wzgórze na wyspie Penang. Ma trochę ponad 730 metrów, dostać się można na nie kolejką linową w ciągu 4 minut i 30 sekund. Z góry widok na całą okolicę, możliwość odwiedzenia Muzeum Pszczół, a dla hardych traperów (z jednym takim podróżuje!) trekking po dżungli, która jest niemal pusta (turystom się nie chce), wiec spacer w dzikiej naturze smakował naprawdę dobrze. Są tu jacyś fani dżungli? 🌴😈 . #penanghill #wonderfulview #visitpenang #visitmalaysia #travelpassport #travelgirls #prostozpodrozy #femaletraveller #girltraveler #iamtraveller #photoview #holidaymode #passionpassport #travelandlife #dametraveler #wearetravelgirls #outdoorwomen #damestravel #ladiesgoneglobal #girlaroundworld #backpackwithme #gltlove #naokogirls #iammissadventure #sheisnotlost #folkmagazine #podróże #travelgirlsgo #travellust #shetravels
Post udostępniony przez Olga Stachowicz (@olgusta_travel)
Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, dopytać o jakąś rzecz, inspirować się podróżniczo albo
po prostu pogadać o podróżowaniu, to poniżej możliwe drogi kontaktu i profile social media, na
których mnie znajdziesz:
E-MAIL: kontakt(at)olgusta.plCopyright © 2016 Olgusta , Blogger