O mnie

Dream. Travel. Repeat.
OLGUSTA TRAVEL BLOG
Żyję od podróży do podróży i ciągle zastanawiam się, jak sprawić, aby liczba dni urlopowych wzrosła dwukrotnie. Wymarzona podróż to ta, w której choć przez chwilę można poczuć i posmakować lokalnego życia, zboczyć z turystycznego szlaku, poznać i zobaczyć, jak żyją inni.
Blog powstał z myślą o tych, którzy są w trakcie planowania swojej podróży i tripu w konkretne miejsce. Sama zawsze szukałam inspiracji u innych blogerów podróżniczych, a że sama odkrywam różne ciekawe i klimatyczne miejsca podczas swoich podróży, postanowiłam podzielić się własnym doświadczeniem i zarazić miłością do podróżowania kolejne osoby. Sprawia mi to ogromną frajdę i mam nadzieję, że spisywane przeze mnie historie, przewodniki, porady, travel tipy - posłużą Wam za inspirację i sprawią, że Wasze wakacje, podróże w konkretne miejsca będą jeszcze lepsze i zachwycające.
Jak nie podróżuję, to pracuję w agencji reklamowej i zajmuję się influencer marketingiem. W wolnym czasie oglądam seriale, zwiedzam i poznaję Warszawę, eksperymentuję w kuchni i… planuję kolejne wyjazdy.
Oto lista krajów, w których byłam:
 1. Austria
 2. Belgia
 3. Bośnia i Hercegowina
 4. Chorwacja
 5. Czechy
 6. Dania
 7. Finlandia
 8. Francja
 9. Hiszpania
 10. Holandia
 11. Irlandia
 12. Kreta
 13. Malezja
 14. Niemcy
 15. Norwegia
 16. Portugalia
 17. Rumunia
 18. Singapur
 19. Słowacja
 20. Słowenia
 21. Sri Lanka
 22. Sycylia
 23. Szwajcaria
 24. Tajlandia
 25. Tunezja
 26. Turcja
 27. Ukraina
 28. Watykan
 29. Węgry
 30. Wielka Brytania
 31. Włochy
 32. Wyspy Kanaryjskie


Elevador de Santa Justa w Lizbonie, Portugalia

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, dopytać o jakąś rzecz, inspirować się podróżniczo albo po prostu pogadać o podróżowaniu, to poniżej możliwe drogi kontaktu i profile social media, na których mnie znajdziesz:


Copyright © 2016 Olgusta , Blogger