O mnie

Dream. Travel. Repeat.
OLGUSTA TRAVEL BLOG
Żyję od podróży do podróży i ciągle zastanawiam się, jak sprawić, aby liczba dni urlopowych wzrosła dwukrotnie. Wymarzona podróż to ta, w której choć przez chwilę można poczuć i posmakować lokalnego życia, zboczyć z turystycznego szlaku, poznać i zobaczyć, jak żyją inni.
Blog powstał z myślą o tych, którzy są w trakcie planowania swojej podróży i tripu w konkretne miejsce. Sama zawsze szukałam inspiracji u innych blogerów podróżniczych, a że sama odkrywam różne ciekawe i klimatyczne miejsca podczas swoich podróży, postanowiłam podzielić się własnym doświadczeniem i zarazić miłością do podróżowania kolejne osoby. Sprawia mi to ogromną frajdę i mam nadzieję, że spisywane przeze mnie historie, przewodniki, porady, travel tipy - posłużą Wam za inspirację i sprawią, że Wasze wakacje, podróże w konkretne miejsca będą jeszcze lepsze i zachwycające.
Jak nie podróżuję, to pracuję w agencji reklamowej i zajmuję się influencer marketingiem. W wolnym czasie oglądam seriale, zwiedzam i poznaję Warszawę, eksperymentuję w kuchni i… planuję kolejne wyjazdy.
Oto lista krajów, w których byłam:
 1. Austria
 2. Belgia
 3. Bośnia i Hercegowina
 4. Chorwacja
 5. Czechy
 6. Dania
 7. Finlandia
 8. Francja
 9. Hiszpania
 10. Irlandia
 11. Kreta
 12. Niemcy
 13. Norwegia
 14. Portugalia
 15. Rumunia
 16. Słowacja
 17. Słowenia
 18. Sri Lanka
 19. Sycylia
 20. Szwajcaria
 21. Tunezja
 22. Turcja
 23. Ukraina
 24. Watykan
 25. Węgry
 26. Wielka Brytania
 27. Włochy
 28. Wyspy Kanaryjskie


Elevador de Santa Justa w Lizbonie, Portugalia

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, dopytać o jakąś rzecz, inspirować się podróżniczo albo po prostu pogadać o podróżowaniu, to poniżej możliwe drogi kontaktu i profile social media, na których mnie znajdziesz:


Copyright © 2016 Olgusta , Blogger