Jak wyrobić kartę Revolut za darmo i otrzymać 25 złotych na start?

Kocham takie promocje! Kocham takie programy, w których ja mogę Wam coś podarować, a dzięki Waszej radości i szczęściu ja też coś dostaję. W przyrodzie mówimy na to symbioza, proponuję nazwać to zatem travelsymbiozą. Temat na dziś: karta Revolut może trafić w Wasze ręce za darmo. Ba, dla wszystkich swoich znajomych mam również prezent na start - 25 złotych, które zasili Wasze i moje konto, jeśli zarejestrujecie się według moich wytycznych. Poniżej szybka instrukcja i przewodnik, jak to zrobić!


Chcesz skorzystać ze specjalnej promocji od Revolut i wyrobić swoją pierwszą kartę za darmo? W prezencie otrzymasz dodatkowo 25 złotych!
Darmowa karta Revolut + 25 złotych - specjalna oferta

JAK MOGĘ WYROBIĆ KARTĘ REVOLUT ZA DARMO?


Aby skorzystać z przywilejów i usług Revolut, firma wprowadziła super promocję, która ma na celu zachęcenie jak największej liczby swoich znajomych do założenia tam konta. A że ja każdego z Was na tym blogu traktuję jak dobrego znajomego, odpowiadam na Wasze pytania mailowo (jeśli chcecie o coś dopytać), piszemy razem na Instagramie, wymieniając się podrożniczą wiedzą, dlatego z ogromną przyjemnością podzielę się z Wami możliwościami, które zaoferował mi Revolut.


Daj znajomemu bezpłatną kartę i 25 PLN, zapraszając go do Revolut. Gdy znajomy potwierdzi swoją tożsamość i zamówi kartę Revolut, otrzymasz 25 PLN.

KROK NR 1


Klikacie w link poniżej i rejestrujecie swój numer telefonu w Revolut za pomocą specjalnego linku wygenerowanego dla mnie mailowo przez bank.

LINK --> KLIKNIJ TU I ZGARNIJ DARMOWĄ KARTĘ REVOLUTKROK NR 2


Pobieracie aplikację Revolut na swój telefon, dzięki której będziecie mogli płacić kartą za granicą bez niechcianych prowizji, otrzymacie dostęp do szybkiego i łatwego przelewania sobie pieniążków z polskiego konta na Revolut właśnie, gdzie sami decydujecie, jaką kwotę wymienić i na jaką konkretną walutę. Możecie przelewać pieniądze swoim znajomym (jeśli macie ich numer telefonu, a oni mają Revolut), monitorujecie swoje wydatki, w każdej chwili możecie transferować swoje budżety na waluty, jakie Wam się marzą. Wszystko w obrębie jednej aplikacji - Revolut.

Płaciłam Revolutem w większości miejsc w Europie (wymieniałam wtedy w aplikacji pieniądze na euro), płaciłam nim w Azji (na Sri Lance, w Tajlandii, w Malezji i w Singapurze). Zawsze, ale to zawsze płacąc kartą, otrzymywałam atrakcyjne kursy walut. Często nawet ciut lepsze niż w lokalnych kantorach (jak na Sri Lance). Revolut na wakacjach to naprawdę must-have!


Chcesz skorzystać ze specjalnej promocji od Revolut i wyrobić swoją pierwszą kartę za darmo? W prezencie otrzymasz dodatkowo 25 złotych!
Karta Revolut Mastercard może być Wasza!

KROK NR 3


Revolut poprosi Was o pierwsze doładowanie konta - równowartość około 10 funtów (= około 50 złotych). Jest to kluczowe, bez tego promocja obowiązywać nie będzie.

Pamiętajcie tylko, że taka opłata i wpłata jest jednorazowa. To znaczy, że realnie pieniądze, które przelejecie wedle instrukcji - one dalej będą dla Was do wydania. Muszą się jednak znaleźć na koncie, aby Revolut mógł wysłać Wam pocztą darmową kartę oraz nagrodzić nas za nasze wspólne konszachty i biznesy - po udanej transakcji i procesie wedle instrukcji, zarówno Wy jak i ja otrzymamy po 25 zł do wydania :-) Proste, prawda?


BARDZO WAŻNE: 
Taka promocja od Revolut obowiązuje tylko dla tych z Was, którzy nie rejestrowali się jeszcze w aplikacji. Tylko tacy użytkownicy mogą otrzymać swoją pierwszą kartę bezpłatnie. W innym przypadku niestety nie będzie to możliwe.


Czytaj więcej:
2 komentarze:

  1. Ostatnio Revolut wprowadził promocję. Za założenie konta dają 33 PLN i darmową wysyłkę karty. Poniżej link do promocji: https://revolut.com/referral/erykhcm7t!G10V2D14

    OdpowiedzUsuń
  2. Revolut to ciekawe rozwiązanie, muszę je w końcu wypróbować :) Jak na razie wymieniam waluty w kantorze internetowym (korzystam z Kantor.pl). Zazwyczaj jest to korzystniejsze niż w kantorach stacjonarnych. Poza tym walutę można wymienić szybko z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Olgusta , Blogger