Rabat na nocleg - zniżka 50 zł na Booking.com

Właśnie planujesz swoje wymarzone wakacje? Wybywasz gdzieś na weekend i poszukujesz fajnego noclegu? Jeśli właśnie stajesz przed wyborem i decyzją swojego zakwaterowania na portalu Booking.com, to świetnie trafiłeś - na końcu tego wpisu znajdziesz zniżkę 50 złotych. 

Co Ty na to?


Chcesz dokonać rezerwacji na portalu Booking.com i cieszyć się rabatem na nocleg w postaci zniżki 50 zł? Kliknij tutaj!


BOOKING.COM TO NOCLEGOWA POTĘGA


Milion pięćset pięćdziesiąt tysięcy! - tyle noclegów jest codziennie rezerwowanych za pomocą portalu Booking.com. 24-godzinny serwis służący zarówno podróżującym turystycznie jak i służbowo, zespół mówiący w 40 językach dedykowany poszczególnym krajom. Booking.com to turystyczna machina, z której korzystają miliony ludzi na całym świecie.

Kto by pomyślał, że z niewielkiego amsterdamskiego start-upu założonego w połowie lat dziewięćdziesiątych powstanie potęga noclegowego biznesu. Światowa potęga.

Misją firmy jest "ułatwianie ludziom odkrywanie świata" i trzeba przyznać, że trochę się do tego przyczyniają i coś za tymi słowami stoi. Osobiście już wielokrotnie korzystałam z usług portalu i jestem jego ogromnym fanem. Głównie z uwagi na program lojalizacyjny Genius, który realnie tym, którzy często podróżując oferuje zniżki i atrakcyjniejsze ceny. Po kilku pierwszych rezerwacjach, portal sam doda Was za zgodą do tej inicjatywy. Polecam!

Chcesz dokonać rezerwacji na portalu Booking.com i cieszyć się rabatem na nocleg w postaci zniżki 50 zł? Kliknij tutaj!
Wygoda, lokalny charakter, luksus, hostel - możesz wybrać taki nocleg, na jaki masz ochotę :)

RABAT NA NOCLEG

Podróżowanie poprzez platformę Booking.com daje korzyści nie tylko tym, którzy podróżują, ale też ich przyjaciołom. Z ogromną przyjemnością dzielę się z Wami moim linkiem oferującym rabat na nocleg w postaci zniżki 50 zł do wykorzystania

To pełna podróżnicza symbioza - jeśli skorzystacie z mojej zniżki, na moje konto również trafi równowartość 50 złotych. Czy może istnieć coś piękniejszego? :)

Wszystkie najważniejsze informacje na temat programu poleceń portalu znajdziecie na Booking.com w zakładce Program Poleceń. Tam dowiecie się wszystkiego na ten temat, również to w jaki sposób przysługuje Wam odbiór zniżki.

JAK ODEBRAĆ ZNIŻKĘ 50 ZŁ NA BOOKING.COM?

Czas na konkrety! Kliknijcie w link poniżej i cieszcie się zniżką w postaci 50 zł na portalu Booking.com. Udanego urlopu! :)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY DOKONAĆ REZERWACJI I ODEBRAĆ ZNIŻKĘ 50 ZŁ NA BOOKING.COM 

Czytaj więcej:

3 komentarze:

  1. A ja podczas bookowania skorzystałam, uzupełniłam dane karty i kasę dostałam!!! Polecam więc dalej: jeśli ktoś chce skorzystać z mojego polecenia i dostać 50 zł zwrotu to zapraszam https://www.booking.com/s/34_6/anetax60

    OdpowiedzUsuń
  2. zapraszam do skorzystania z mojego linku, ciągle aktywny https://www.booking.com/s/32_8/chazyc07

    OdpowiedzUsuń
  3. A to podziała, jeśli rezerwuję taki nocleg w Karpaczu - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/ ? Kto się podzieli doświadczeniami?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Olgusta , Blogger